Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy są organizatorami:

– przyjęć weselnych

– poprawin

– studniówek

– bali sylwestrowych

– 18-tek

– imprez firmowych

– imprez okolicznościowych (urodziny, rocznice, imieniny)

– połowinek, półmetków

– dyskotek szkolnych

– innych imprez

 

WESELE oraz POPRAWINY

Scenariusz Państwa uroczystości zrealizujemy w sposób indywidualny tak aby spełnić Państwa oczekiwania. Naszą propozycję kierujemy zarówno do Par Młodych, które cenią sobie tradycyjne podejście do wesela, jak i tych, które chcą zrealizować je w sposób nieszablonowy i niespotykany.

Z naszej strony zapewniamy Państwu:

– poprowadzenie całości imprezy

– powitanie Pary Młodej i gości na sali

– koordynowanie pracy całej obsługi (kuchnia, fotograf, kelnerzy, kamerzysta itd.)

– muzyczne przeboje począwszy od lat 60 po dzień dzisiejszy

– poprowadzenie oczepin (rzucenie welonem oraz muszką)

– zabawy oczepinowe (tylko na życzenie Pary Młodej)

– pierwszy taniec (wszelkie Państwa pomysły postaramy się zrealizować)

-konkursy podczas wesela i poprawin (uzgodnione z Parą Młodą)

– cichą i spokojną muzykę podczas posiłków lub krótkich przerw

– spełnianie muzycznych życzen oraz pozdrowień zamówionych przez gości

– specjalną dedykację i taniec z życzeniami od Młodej Pary dla Rodziców

– specjalną oprawę świetlną (pierwszy taniec, tort itp.)

– toasty podczas przerw

– wspólne śpiewanie gości za stołami

Jedynego, czego nie możemy Państwu zapewnić to konkursów z podtekstem erotycznym, które mogą wprawić Parę Młodą lub gości w zakłopotanie lub zawstydzenie.

Coraz bardziej popularne staje się organizowanie poprawin, które są sposobem na przedłużenie rodzinnego spotkania i świętowania uroczystości zaślubin Pary Młodej. Obsługujemy zarówno poprawiny wesela, które mieliśmy przyjemność obsługiwać, jak i te na których grał zespół. Czasem zdarza nam się też prowadzić poprawiny poprawin. Jest to jednak uzależnione od tradycji jaka panuje w danym rejonie Polski.

STUDNIÓWKA

Studniówka jest pierwszym w życiu prawdziwym balem i jednocześnie ostatnią imprezą w gronie szkolnych kolegów.

Studniówkę ma się tylko raz w życiu, a jej świetna organizacja to dobra wróżba dla maturzystów, przed którymi egzamin dojrzałości. Warto więc dopiąć wszystko na ostatni guzik tak, aby bal studniówkowy był wydarzeniem niezwykłym i niezapomnianym.

Jako, że pierwszy prawdziwy bal, studniówka obciążona jest dużą ilością stresu młodzieży oraz rodziców. Choć przyznać trzeba, że bardzo często to rodzice są o wiele bardziej zestresowani. Studniówka rządzi się swoimi prawami. Zaczyna się w konwencji balu a po części oficjalnej zamienia się w mega imprezę.

PartyTime stara się zmaksymalizować oprawę muzyczną i oświetleniową (ilość atrakcji, sprzętu i efektów) przy minimalizowaniu kosztów organizatora, tak aby mógł On zmieścić się w przeznaczonym budżecie .

IMPREZY FIRMOWE

Dobra atmosfera w Państwa firmie to postawa stabilności firmy. Wzajemne zrozumienie oraz sympatia odgrywają bardzo ważną, o ile nie najważniejszą rolę w funkcjonowaniu firmy. Coraz częściej poważne firmy przykładają coraz większą uwagę do tego aby pracownicy dobrze się czuli w firmie. Przekłada się to na coraz lepsze funkcjonowanie Państwa przedsiębiorstwa. Warto zatem zadbać o to, aby co pewien czas pracownicy spotkali się na neutralnym terenie, świętując odniesione sukcesy oraz integrując się z nowymi pracownikami. Pozwoli to na stworzenie dobrze zgranego zespołu, gotowego na podjęcie najtrudniejszych nawet wyzwań.

Posiadamy szeroki wachlarz usług, który z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających zleceniodawców. Kierujemy się zasadą iż każde spotkanie biznesowe możemy połączyć z integracyjną imprezą dla Państwa pracowników. Realizujemy również  nietypowe zlecenia w/g sugestii i pomysłów klientów! Wspólnie tworzymy scenariusz pozwalający na stworzenie imprezy wyjątkowej na której każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie. Repertuar dopasowywany jest oczywiście do indywidualnych gustów bawiących się gości. Muzycznie dopasowywujemy się do góści bawiących się na imprezie firmowej.

Obsługujemy małe firmy zatrudniające kilkanaście osób jak i duże korporacje z imprezami na ponad 200 osób. Zapewniamy

– potężną dawkę dobrej zabawy i humoru

– integrujemy pracowników i klientów

– pomagamy zaprezentować się przed partnerami

– zapewniamy niezapomniane obchody uroczystości Państwa firmy

– pomagamy różnym firmom budować pozytywne relacje interpersonalne w firmie

– ponad 20 lat doświadczenia w branży pozwala nam być przygotowanym na nieprzewidziane sytuacje

18 RODZINY ORAZ IMPREZY MŁODZIEŻOWE

Osiemnaste urodziny to właśnie ten życiowy moment w którym wkraczamy w dorosłość. Nie da się ukryć, że te urodziny pamiętamy najdłużej i wracamy wspomnieniami do tej uroczystości. Tak jak w przypadku studniówek staramy się maksymalnie dopasować ilość sprzętu i atrakcji do możliwości klienta.

Realizujemy uroczystości 18ych urodzin na 30 jak i na 200 osób.

Oprócz tego obsługujemy wszelkie imprezy dla młodzieży młodszej i starszej. Z racji tego iż regularnie gramy również w klubach na terenie całej Polski, jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami muzycznymi i upodobaniami 18-latków.